Spółka Wielobranżowe Towarzystwo Gospodarcze KARITON Sp. z o.o. została założona w 1988 roku. W pierwszych latach działalności zajmowała się szeroko pojętym zakresem doradztwa gospodarczego, głownie optymalizacją finansowa i podatkową nowych inicjatyw gospodarczych.

Od kilkunastu lat specjalizuje się w outsourcingu usług finansowych : księgowości, kadr i płac oraz doradztwa w sprawach finansów i podatków podmiotów gospodarczych.
Klientami Spółki są osoby fizyczne i prawne o bardzo zróżnicowanych oczekiwaniach co do zakresu obsługi, od oczekujących podstawowego serwisu w niskiej cenie do wymagających kompleksowej obsługi księgowo-finansowej ( wraz z obsługą płatności i prowadzeniem windykacji ).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom przekraczamy standardy granic usług świadczonych przez biura rachunkowe. Relacje z klientami budujemy na wzajemnym zaufaniu zdobywanym poprzez profesjonalne wykonywanie usług i kierowanie się najlepszym interesem zleceniodawcy.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników zdobytemu w wieloletniej obsłudze podmiotów różnej wielkości, różnych branż i form organizacyjnych nasze usługi zawsze dostosujemy do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.
Zapewniamy okresowe raportowanie stanu finansów, także w indywidualnie określonym przez klienta zakresie. Usługi możemy wykonywać także w siedzibie zlecającego.